Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Türkiye 'de Deprem..

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,768
5,574
113
paparada miktardan bağımsız ahbap,afada bağış yapabiliyorsunuz dün aklıma geldi komple attım ahbapa etkinliklerden,şans çarkından vs. birikmiş vardı varlığını unuttuydum papara kullanmadığım için gönderim yapmak isteyen olursa

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
Harbiden bune lan kansiza bak yahu.belkide baska sehirden geldi he.kamyonu doldurmus bildigin la.elemanda plakayi almis iyi etmis.marketi patlatmis bildigin
Kahramanmaraş plakalı ama burası Maraş mi bilemedim şerefsiz işte depremzede isen 1-2 parça al ibne marketi doldurmuş kamyona

ŞAH

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,430
5,511
113
Dostlar benim ailem depremi yaşadı.Duyduktan sonra bir hışım ile çıkıp yanlarına geldim.Allah’a bin şükür bizimkiler iyi durumda lakin evin perti çıkmış komple kül olmuş.Çoğu insanın evi barkı yıkıldı.Burada enkazdan enkaza koşuyoruz altında kalanları çıkarabilmek için.Yemin ederim şu yaşıma kadar bu kadar içim parçalanmamıştır.Sağa bakıyorum 6-7 aylık bebeklerle şu soğukta yana yakına ağlayan anneler,sola bakıyorum çocuğuna mama bez arayan çaresiz babalar.O kadar acı bir durum mevcutki şu anda yemin olsun tarif edilebilecek kelime yok.Ufak çocukları gördükçe içime bıçak giriyor.Çoğu insan hala moloz altında bekliyor.Dışarıda insanlar bir umut annesinin babasının çocuğunun çıkarılmasını bekliyor.İşin en kötü yanı birde hava durumu.O kadar soğukki hava böyle kesici bir soğuk görmedim ben yıllarca Ankara ayazı yemiş olmama rağmen.Allah yardımcımız olsun dostlar.Durum gerçekten çok ama çok kötü.Şu durumda dualarınızı eksik etmeyin dostlar

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
Suriyeliler insanları tehdit ederek yağma yapıyor diye haberler dönüyor bunlara vur emri niye verilmiyor halâ
Dostum Hatay'da ve marasta 3-4 polis arkadaşım var her sokakta asker ve polis var anında müdahale ediliyormus bu durumlarda daha demin attığım videoda ki plaka hakkında soruşturma açılmis

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,768
5,574
113
Dostum Hatay'da ve marasta 3-4 polis arkadaşım var her sokakta asker ve polis var anında müdahale ediliyormus bu durumlarda daha demin attığım videoda ki plaka hakkında soruşturma açılmis
kayserideki polislerin çoğunu maraşa yönlendirmişler öğrendiğim kadarıyla

Abuzerkömürcü

Tamam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
57,773
25,532
113
Buraya da depremzede ler getirildi şuan yurtlara ve stadyuma yerleştiriliyor çok kötüler çok

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
Dinlemezler bu adamla biri daha var depremle ilgili toplantı yapmışlar bu adamları çağrmamışlar bu adamlar yenileyin diyecek kentsel dönüşüm diyecek masraflı olacağı için dinlemiyorlar bu adamları
Şimdi daha çok masraf çıktı ortaya hem enkaz kalkacak hem sağlık masrafı hem de yeni bina dikecekler

Beşiktaş

Federal42
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
20,491
18,644
113
Dostlar benim ailem depremi yaşadı.Duyduktan sonra bir hışım ile çıkıp yanlarına geldim.Allah’a bin şükür bizimkiler iyi durumda lakin evin perti çıkmış komple kül olmuş.Çoğu insanın evi barkı yıkıldı.Burada enkazdan enkaza koşuyoruz altında kalanları çıkarabilmek için.Yemin ederim şu yaşıma kadar bu kadar içim parçalanmamıştır.Sağa bakıyorum 6-7 aylık bebeklerle şu soğukta yana yakına ağlayan anneler,sola bakıyorum çocuğuna mama bez arayan çaresiz babalar.O kadar acı bir durum mevcutki şu anda yemin olsun tarif edilebilecek kelime yok.Ufak çocukları gördükçe içime bıçak giriyor.Çoğu insan hala moloz altında bekliyor.Dışarıda insanlar bir umut annesinin babasının çocuğunun çıkarılmasını bekliyor.İşin en kötü yanı birde hava durumu.O kadar soğukki hava böyle kesici bir soğuk görmedim ben yıllarca Ankara ayazı yemiş olmama rağmen.Allah yardımcımız olsun dostlar.Durum gerçekten çok ama çok kötü.Şu durumda dualarınızı eksik etmeyin dostlar
Ailene ve tüm depremzede kardeşlerimize geçmiş olsun başları sağolsun Allah yardımcınız olsun kardeşim

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
Çok büyük geçmiş olsun dostum Allah bir daha yaşatmasın inşallah en kısa zamanda yaralar sarılır

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,257
4,096
113
Burda bari tartışmayın ayiptir