Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Türkiye 'de Deprem..

TheNightMare

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,760
1,977
113
Memur maaşları 4 gün önce yatacak kesin
Aynen kesin mis internette şimdi baktım. Milletin canıyla cebelleştiği şu dönemde paranın bı kıymeti yok ama en azından geride kalan insanlarin ihtiyaçları icin bir şeyler yapılır.
Keşke bu ay için devlet 2x, maaş odemesi yapsaydı en azından depremden etkilenenler için bu uygulama yapılsa yerinde olurdu. Hatta 10 il dosindakilere bu ay maaş yatmasa onlarin maaşını depremdekilere yatirsa ben kabuldum sahsen

Abuzerkömürcü

Tamam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
57,772
25,532
113
Bu ülkede doğruyu söyleyeni dokuz köyden kovarlar lafı Harbi doğru kadın gerçekleri söyledi diye canlı yayında görev den alınıyor

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,174
44,445
113
Aynen kesin mis internette şimdi baktım. Milletin canıyla cebelleştiği şu dönemde paranın bı kıymeti yok ama en azından geride kalan insanlarin ihtiyaçları icin bir şeyler yapılır.
Keşke bu ay için devlet 2x, maaş odemesi yapsaydı en azından depremden etkilenenler için bu uygulama yapılsa yerinde olurdu. Hatta 10 il dosindakilere bu ay maaş yatmasa onlarin maaşını depremdekilere yatirsa ben kabuldum sahsen
Kardes zaten o bolgedekilere 10k yardim yapilvak diye aciklama yapildi

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Bu ülkede doğruyu söyleyeni dokuz köyden kovarlar lafı Harbi doğru kadın gerçekleri söyledi diye canlı yayında görev den alınıyor
Biraz önce bende show TV yi izliyordum hafif böyle iktidarı eleştirir gibi oldu yeni evler neden denetlenmemiş vs konusu abi bir korkuyorlar aman başka bişey kaçar konuşmayalım diye bu kadar insanın katili bence o adamlar hemen değiştirdim çevre şehircilik bakanı başları söylemeye gerek yok enkazlarda görünüyor kullanılan demirler parmak kadar bile değil en büyük çivi telinden biraz kalın

lumberjack

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Dilara gönder show TV de 3 milyon luk bina vardı yıkılan ağır konuşmuştu o bina için canlıda sinirle
Ben onu görmedim muhtemelen ama öncesinde bir korkuyorlar dı bişey deriz diye ulan medyayı ne hale getirmişler adam çıkıp bu yeni binalar neden yıkıldı diyemiyor yeni binalara güvenmeyin depreme dayanıklımı diye araştırın diyemiyor

lumberjack

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113