Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Türkiye 'de Deprem..

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,589
14,977
113
14 TL’den satılma haberi yanlış anlaşılmaya dayanıyor. Verilen ekmek 800 gram. Yani zam yapmamış, olduğu fiyattan satmış. (Talep çok olduğu için yalnızca en yüksek gramajlı ekmek üretilmiş) ama bana kalırsa bunu da yapmamaları gerekirdi, orası ayrı.
Evet, ekmeğin gramajini iki katına çıkarmış. Tabi halk gramaja değil adete bakıyor. 1 tane aldı mı daha büyük demiyor direkt 14 liradan satıyor Dio

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,768
5,575
113
adıyamanda yağmacılarla kavga çıkmış tvde diyordu şimdi keşke öldürselerdi orada kavga etmeye bile değmez bunlarla

YuMii01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
10,984
4,851
113
Yakıt icin destek çıkacak kimse yok mu beyler 10-20-30 verse herkes yardımcı olsa, Hataya yola cıkıcaz birazdan inşallah. Me verseniz kar

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,768
5,575
113
Yakıt icin destek çıkacak kimse yok mu beyler 10-20-30 verse herkes yardımcı olsa, Hataya yola cıkıcaz birazdan inşallah. Me verseniz kar
gelmeyin diyorlar hocam tvde arama kurtarma ekibi,vinç operatörü,doktor vs. değilseniz şehirde zaten yakıt sıkıntısı,el feneri,seyyar tuvalet sorunu var şu an fazladan kalabalık oluyor sadece yeterince insan var

ŞAH

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,430
5,511
113
Onu bunu bilmiyorum ama Allah Haluk Levent’ten ve onun gibi ülke kahramanı insanlardan bin kez razı olsun.Ben deprem bölgesindeyim şu anda.Ahbab ekibi harıl harıl çalışıyor.Her yere koşuyorlar.İktidardan nefret duyan biri olarak siyaset yapmak için kesinlikle demiyorum ama Haluk Levent’in mücadelesini hiçbir devlet yetkilisi yapmadı.İşi gücü rast gelsin tırnağı taşa gelmesin.Ayrıca koyu bir Galatasaraylı olarak Fenerbahçeye,Beşiktaşa ve kendi kulübüme sonsuz teşekkür ediyorum.Allah onlardanda razı olsun.Akın akın FB,GS,BJK amblemli tırlar geliyor.Uzakta olan halkımızda afet bölgesindeki vatandaşımız gibi uyku uyumuyor.Twitter’dan falan görüyorum İstanbul’da Ankara’da şurada burada halkımız deli gibi çırpınıyor bir şeyler yapmaya çalışıyor.Pırıl pırıl kalbi olan insanımız var.Afet yerinde herkes birbirine koşuyor.Otobüsler dolusu diğer şehirlerimizden gönüllü dostlarımız geliyor.Şöyle bir topluma şöyle bir halka şu yaşantıya üzülüyorum.Bu halk başka ülkelerde olamaz bu birlik bu beraberlik.İnşallah tez zamanda ülkemiz için en doğru adımlar atılır ve Atamın bize emaneti olan şu ülkeyi çok güzel yerlere getiririz.Çok duygulandım dostlar ben.Diğer şehirlerimizden kahrolan çırpınan insanları,yardım için son kuruşunu gönderen adamları gördükçe

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,798
76,270
113
Onu bunu bilmiyorum ama Allah Haluk Levent’ten ve onun gibi ülke kahramanı insanlardan bin kez razı olsun.Ben deprem bölgesindeyim şu anda.Ahbab ekibi harıl harıl çalışıyor.Her yere koşuyorlar.İktidardan nefret duyan biri olarak siyaset yapmak için kesinlikle demiyorum ama Haluk Levent’in mücadelesini hiçbir devlet yetkilisi yapmadı.İşi gücü rast gelsin tırnağı taşa gelmesin.Ayrıca koyu bir Galatasaraylı olarak Fenerbahçeye,Beşiktaşa ve kendi kulübüme sonsuz teşekkür ediyorum.Allah onlardanda razı olsun.Akın akın FB,GS,BJK amblemli tırlar geliyor.Uzakta olan halkımızda afet bölgesindeki vatandaşımız gibi uyku uyumuyor.Twitter’dan falan görüyorum İstanbul’da Ankara’da şurada burada halkımız deli gibi çırpınıyor bir şeyler yapmaya çalışıyor.Pırıl pırıl kalbi olan insanımız var.Afet yerinde herkes birbirine koşuyor.Otobüsler dolusu diğer şehirlerimizden gönüllü dostlarımız geliyor.Şöyle bir topluma şöyle bir halka şu yaşantıya üzülüyorum.Bu halk başka ülkelerde olamaz bu birlik bu beraberlik.İnşallah tez zamanda ülkemiz için en doğru adımlar atılır ve Atamın bize emaneti olan şu ülkeyi çok güzel yerlere getiririz.Çok duygulandım dostlar ben.Diğer şehirlerimizden kahrolan çırpınan insanları,yardım için son kuruşunu gönderen adamları gördükçe
Sizde var mı bir kayıp malatyada

ŞAH

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,430
5,511
113
Sizde var mı bir kayıp malatyada
Dost bizim baba evi falan komple kül oldu.Allah’a şükür cana gelen bir şey yok 2.depremden sonra komple yıkıldı zaten ondada evde değildi bizimkiler.Buradaki neredeyse tüm evlerin çürüğü çıktı.Yine bunada şükür cana gelmesin kimsenin tırnağı taşa değmesinde ev şu bu çokta önemli değil

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,798
76,270
113
Dost bizim baba evi falan komple kül oldu.Allah’a şükür cana gelen bir şey yok 2.depremden sonra komple yıkıldı zaten ondada evde değildi bizimkiler.Buradaki neredeyse tüm evlerin çürüğü çıktı.Yine bunada şükür cana gelmesin kimsenin tırnağı taşa değmesinde ev şu bu çokta önemli değil
Allah yardımcınjz olsun

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,768
5,575
113
bende gsliyim ne gerizekalı fanatikler var gs,fbden daha çok tır gönderdi diye paylaşım yapıyordu gsli fanatik biri mk gel de sövme beyin yanmış futboldan dolayı

ŞAH

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,430
5,511
113
bende gsliyim ne gerizekalı fanatikler var gs,fbden daha çok tır gönderdi diye paylaşım yapıyordu gsli fanatik biri mk gel de sövme beyin yanmış futboldan dolayı
O fanatizm değil düşmanlıktır dost.Galatasaray Roma ile hazırlık yapıp tüm geliri depremzedelere bağışlayacağını resmî hesabından paylaştıktan sonra postun altına binlerce Fenerbahçeli Beşiktaşlı dostlarımız yazdı birlik olarak stadı dolduralım bağışlayalım diye.Beşiktaş görseldeki postu paylaşıyor.Helal olsun Fenerbahçeyede Galatasarayada Beşiktaşada.Umarım o maç Olimpiyat stadında yapılırda çok daha fazla seyirci olur daha çok bağış toplanır 9F92AB0D-C301-4069-B273-A5C3FA2C1807.jpeg

Valenciennes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
23,882
24,009
113
Haluk leventin tlfnuna bakarmisiniz.bu cagrilara cagri merkezi bile yetisemez
Şu adamın ve ekibinin hakkı ödenmez gerçekten büyük işler çıkardılar
Kripto adresi paylaşmıştı 3m dolar toplanmış sanırım
Dün ferit berk kemal ortak yayın yaptı twich youtube üzerinden 1-2 saatte 1milyonu geçtiler
Kitleleri çok yüksek ulaşabildikleri kadar insana ulaştılar. Çocuk bide mantıklı bişey dedi saçma sapan geçmiş olsun vs mesajı yayınlayacağınıza adres yada hesap bilgisi paylaşın bi faydanız olsun dedi kesinlikle sonuna kadar haklı.

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,174
44,445
113
Dün ferit berk kemal ortak yayın yaptı twich youtube üzerinden 1-2 saatte 1milyonu geçtiler
Kitleleri çok yüksek ulaşabildikleri kadar insana ulaştılar. Çocuk bide mantıklı bişey dedi saçma sapan geçmiş olsun vs mesajı yayınlayacağınıza adres yada hesap bilgisi paylaşın bi faydanız olsun dedi kesinlikle sonuna kadar haklı.
Adres bilgisi dedigin eger yardim cagrisiysa pek bi anlami yok.suan bile twtr yardim cagrisi ile dolu.hala hic dokunulmamis yuzlerce bina varmis hatayda.ozellikle bi rezidansin 2. Katindaki bi kiz icin inanilmaz bildirim gar 3 gundur ayni cagri binlerce kisi tarafinfan yapilmis ama hala giden yok.artik ekipler nere denk gelirse o binaya girisiyorlar anladigim kadariyla.haluk levent sadece simdi degil hergun her saat yardim icin ugrasiyor ozellikle sma hastalari icin cabasi cok fazla.allah saglik versin uzun omur versin kendisine.onun gibilerine ihtiyacimiz var.

Werderbremen

SESSİZLİK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,224
7,826
113
Teyitli olanları paylaşmak lazım abi bir ünlü paylaşım yapmıştı ekipler 10 dakikadır bir apartman arıyor bina sapasağlam ayakta duruyor boşa giden zaman. Yararı daha fazla tabii ona da diyecek bir şey yok sadece teyit etmek de gerekir. Biz kendimizi sağlama aldıktan sonra full paylaşım yapıyorum.

Tokmakci

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,307
5,590
113
Okullar 20şubata kadar kapalı
Deprem bölgesinde ki öğrencilerde 2.dönem devamlılık zorunluğu olmayacak
Memur maaşları 11 Şubat'ta yatacak
Ohal mecliste kabul edildi

TheNightMare

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,760
1,977
113
Okullar 20şubata kadar kapalı
Deprem bölgesinde ki öğrencilerde 2.dönem devamlılık zorunluğu olmayacak
Memur maaşları 11 Şubat'ta yatacak
Ohal mecliste kabul edildi
Memur maaşları 11 inde yatacağı kesin mi haber kaynağı neresi kardeşim doğruysa çok iyi olur en azından bir miktar yardım yaparız . Elimden geleni yaptım ama yetersiz ne kadar yardım yapsakta.