Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Vbet Slot Bilet Etkinliği - Sohbet Başlığı

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,224
4,157
113
Şimdi çekilişi kim yapacak arkadaşlar yayın falan varsa takip edelim 😞 çekilişi forum yapacaksa geçmiş olsun bana zaten çıkmaz otomatik aynı kişilere çıkıyor çünkü

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,375
9,378
113
@Vbet Türkiye destekcim şu çekilişi yapın da enişte 50k çektikten sonra 2 saat de ona aglicaz 5k kapmak için. Akşam bülteni gelmeden halledelim şu işi

Alican57

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
653
402
63
Türkiye maçı skor bilenlere eklemeler niye hala olmadı 8 kişi bilmiş 3 dakikalık iş kamu dairesi onaylı freebet mi eklenecek acaba
7 kişi de kral sen ona, ben form doldurmayı unutmuşum görmedim daha doğrusu, rica ettik, sanki resmi bi kurum gibi şöyle yapılmalı böyle yapılmalı diyor, sanki biz bilmiyoruz öyle yapılması gerektiğini, İnsan’lar genel olarak çok ciddi kendi ceplerinden çıkıyormuş gibi davranıyorlar ya zaten etkinlikleri yatırımsız olmuyor, boş beleş oyuncu olsak anlarız eklemesin

Enişte

🚫Hesabı kullanmıyorum
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,018
73,935
113
Şimdi çekilişi kim yapacak arkadaşlar yayın falan varsa takip edelim 😞 çekilişi forum yapacaksa geçmiş olsun bana zaten çıkmaz otomatik aynı kişilere çıkıyor çünkü
Çekiliş algoritması bu şekilde çalışıyor
Başkan
Enişte
Brn2nl
Sıralama bu olsun ilk isme 1 sırasıyla 1-2-3 diye gider sistem 1 ile 3 arası kaç kişiye çekiliş yapılacaksa bir sayı belirler diyelim 2 kişi
1 ve 2 numarayı belirledi o numaraya denk gelen ismi sonuca yazdırır
Burda bile çıkmadı sana 3 kişiden yani sen bekleme hiç moruk🤣

SİYAHGECE

GÖZLERİNİN KARASINA AŞIK OLDUM
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,890
15,875
113
Ben son 10 çekilişte iki ismi 4 defa gördüm bu normal mi @Enişte nasıl bir algoritma bu 🤭