Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Yüreğim Yanıyor

bozkurt5353

....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,376
5,478
113
Yaşım 30 İstanbul'da yaşıyorum.
Küçük kızı nasıl yaptıysa kendi üzerine almış. Evlenirsen çocuğumuzu kaçırdın diye mahkemeye veririm demiş.
DNA testi var avukat var kim kimin çocuğunu alabilir saçma işler cocuk da değilsin 30 yaşındasın...

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,995
44,358
113
Boşversene. Önce kendi ırkını, milletini düşünmek ırkçılık olmuş kimilerine göre. Irkçılığın tanımı buysa evet ben ırkçıyım arkadaş. Bizim eşlerimize kızlarımıza ..... gözüyle bakacaklar bende burada hümanistlik falan yapamam. Onlarla aramızda çok büyük kültürel farklılıklar var. Türkiyede kültür farklılıklarından dolayı ne olaylar ne kavgalar oluyor her gün ama bunları haberlerde bile göstermiyorlar millet şimdi bunlara iyice bilenmesin diye. Kimileri de hümanist hümanist takılsın işte. Hatta kimilerine göre orduya dahi gerek yok. Böyle uçmuşlar yani :)
Kardes ne tesadufku ben yaklasik 1 haftadir gecmisimiz tarihimiz ile ilgili bayagi arastirma yapdim biraz bilgi sahibi oldugumu dusunuyorum ve suanki fikrim sudur; bizde pek turkluk kalmamis cokca irkla bi kaynasma olmus ve bayagi bi melezlesme durumu olusmus.taaaki altay cumhuriyetinden gagauz turklerine kadar bilgi sahibiyim hatta macarlarin genlerinde bile turkluk oldugu ispatlanmis.tarihimi cooookk ama cok eski oldugu icin kaynasma cinlilerle bile olmus hatta koreliler cinlilerle bizim karmamizmis.konu acilmisken biraz bilgi paylasaykm dedim 😁.yani saf turk falan olursun irkcilik yaparsin bu yapilan irkcilik deil milliyetcilik bnce.

liberte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,015
1,589
113
eski kayınpederi kendi oğlunun çocuklarını başka erkeğe teslim etmek istemiyor anlaşılan. kızı bir umut eski kocasına döndürmeye çabalayabilir. tabiki erkek evlenmediyse başkasıyla. şayet evlenmişse kayın peder büyük zalimlik etmiş olur kızcağıza. çocuklara oğlu sahip çıkmıyorsa dededen çok anneye verilsin isterim.

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,686
5,828
113
insan değiller demiyorum ülkemde istemiyorum diyorum kardeşim kendi ülkemde istememe hakkımı dile getirmemle ırkçılığın ne alakası var ırkçılık öyle bişey değil
Ülkemde farklı bir ülkeden gelmiş müslüman istemiyorum bende Dünya üzerindeki en pislik toplum namus emanet edilmeyecek tek toplum Arap Müslümanlarıdır en kötü yahudi en iyi arap Müslümanın dan iyidir

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
ya şu konuyu ısıtıp ısıtıp gündem etmeyin hortlatmayın lütfen gözünüzü seveyim
karnı ağrayan kakası gelen yakında kakam geldi diye konu açacak nerdeyse

Hsynrs06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
307
38
28
Genetiği bozuk bir ırktan ne vatana nede sana hayır gelir bunlar bugün ülkesini yarın seni bırak bunları ülkemizi bile satarlar boşver defolsun gitsin ülkede kızmı kalmadı 2 cocuklu kadına üzülesin...tek derdi evlenip kanla kazanılan toprakları basit oyunlarla vatandaşlık elde edip tapulamak bunların
canpolat naptin ezdin geçtin ortaliği

cemal12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
656
332
63
abi rustan ukraynalıdan dost olunur ama araptan dost olunmaz malesef savaşta hep arkadan vururlar aşktada vuruyorlarmış demek. Allaha dua et namaza başla bir süre sonra bekle hayırlıysa o ayağına gelir.

Emr1990bjk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
564
410
63
Merhaba arkadaşlar
Arada böyle konu açanlar oluyor bu sefer ben acayim dedim.

Ben bir kızı çok sevdim kız Suriyeli ama bir görseniz güzelden de güzel huyu güzel yüzü güzel kalbi güzel. Birbirimizi sevdik. Sonra gittik ailecek istemeye istedik verdiler. Bu kız daha önce bir evlilik yaptı 2 tane biri 2 biri 4 yaşında kızları var. Kızları Urfa'da eski kayınpederinde kaliyor. Neyse aradan zaman geçti hergun daha çok sevdim. Gecehafta cuma günü kızlarıyla görüntülü konuşurken küçük olan kızı anne gel beni buradan al demiş. Bundaki de ana yüreği basti gitti Urfa'ya çocuğun birini vermişler eğer digerinide almak istiyorsan o Türkle yani benle evlenmeyeceksin demiş eski kayınpeder. Kızda mecburen çocuğunu seçti. Bugün son kez evlerine gittim yüzüğü bana verirkenki yüz ifadesini akan göz yaşlarını toprağın altına girsem üzerimde otlar bitse yine unutamam. Yüreğim yanıyor arkadaşlar hemde öyle bir yanıyor ki Allah'tan ölmeyi diliyorum sadece. Ben ne yapacağım. Ben nasıl unutacağım. İçimdeki yangını nasıl söndüreceğim. Kalbim sızlıyor bana dua edin
Aşkın gözü kördür derler ve cok dogrudur.
Dostum birincisi huyu guzel kalbi guzel olsa evinin kocasının degerini bilir hicbir koca huyu iyi eşini birakmaz asla.
Ikincisi dostum suriyeli diyorsun şuanda sevdiğin icin belki sorun yok ama yarın birgün bununla evlenirsen iki ayrı millet farkli çok farklı fikirler kac ay mutlu kalacaksın saniyorsun sonra cevrendekiler
Herkez bir laf yapıp huzurunuzu kaciracak.
Onuda gectim kendi çocuğun olsun isteyeceksin yarin birgun senin cocugun onun cocugu bir olacak mı saniyorsun yaşın kac bilmiyorum ama Allah yazdığı şeyi bozmaz hayırlısı budur demekki ??
Biz erkekler cok daha merhametli daha fedakâr olduğumuz icin biraz saf oluyoruz.
Ancak ayrıldıktan yada evlendikten sonra gercek yüzlerini görüyoruz. Bak zaten simdiden onunda tarafi o turkle evlenirsen şöyle böyle olur demiş.
Hem turkiyede kiz mı kalmadı :)
Sen gidip bir sonrakini de afgan bulma :)

darbekentli

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
943
261
63
Kardeşim hiç dostun arkadasin yok mu gidip onlarla dertlessene. Burada bu konuyu açmanın anlamı ne. Birilerinden saçma sapan 50x yorumları okumak mi. Madem girdik yorum yaptık bende bir yorum yapayım. Nasip işi o iş. Gotunu de yirtsan nasip değilse olmaz. Nasibinse olacak. Kadere biraz iman etmeni öneririm. Sert gelebilir ama doğru olan bu.

nocomment

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,296
303
83
senin de çocukların var mı ? Hayat şartlarınız aynı mı ? Suriyeye taşınamabilirsiniz

korhankaya48

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,997
1,058
113
Ben bu konuyu neden okudum baştan sona lan kafamı z...

sumi1985

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
455
339
63
Ergen misin nesin ya..Hiç sevmem böyle silik tipleri.. Aşkından öldüm bittim ne yaa ..ne aşkı gerçek aşk mı var sanki.

Bunca şeye rağmen birde Suriyeli..pes yani pes.
İyi olmuş çekip gittiği

aslan717117

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
931
471
63
Ergen misin nesin ya..Hiç sevmem böyle silik tipleri.. Aşkından öldüm bittim ne yaa ..ne aşkı gerçek aşk mı var sanki.

Bunca şeye rağmen birde Suriyeli..pes yani pes.
İyi olmuş çekip gittiği
Allah'tan dilerim ki aynı duruma sende düşersin. O zaman görürsün nasıl birşey olduğunu. Çoluk çocuk konuya yazmasın kötü yorumlarınızı kendinize saklayın

aslan717117

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
931
471
63
Senin gibi silik bir tip değilim sevgilimden ayrıldım öldüm bittim ne yaa.
Birader ben bundan 2 ay önce annemi toprağa verdim. Daha onun acısını yasarken bu kıza aşık oldum. Onu bilemem ama ben daha önce böyle sevildiğimi hissetmemiştim. Gönül birini sevecekse dinine ırkına bakmaz adam ol boş yorum yapma zorla kendine sovdurtme

delisin6161

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
108
42
28
Birader ben bundan 2 ay önce annemi toprağa verdim. Daha onun acısını yasarken bu kıza aşık oldum. Onu bilemem ama ben daha önce böyle sevildiğimi hissetmemiştim. Gönül birini sevecekse dinine ırkına bakmaz adam ol boş yorum yapma zorla kendine sovdurtme
Keşke bu işleri yaşamak için annenin 40ının çıkmasını bekleseydin… allah rahmet eylesin