Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10000 TL'lik Kredi

yehuyaa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
728
326
63
ziraatten krediniz onaylanmıştır bankadan bilgileri güncelleyin mesajı alan var mı, ziraat hesabı zaten yok neyini güncelleyecez sorgulama yapıyorum hala değerlendirmede yazıyor, bu mesajı alıp bankaya giden varsa bi el atsın

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,329
5,529
113
ziraatten krediniz onaylanmıştır bankadan bilgileri güncelleyin mesajı alan var mı, ziraat hesabı zaten yok neyini güncelleyecez sorgulama yapıyorum hala değerlendirmede yazıyor, bu mesajı alıp bankaya giden varsa bi el atsın
Yuzde yuz ayni durumdayim ve banka onunde siradayim

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
Numara guncelleyip hesap acmn lazm

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,329
5,529
113
Numara guncelleyip hesap acmn lazm
Ben numarami guncelledim simdi. Hesap acacam dedim. Kredi sistemi size otomatik hesap acacak dedi. Ben internet subesi hesabi nasil acacam peki dedim. Onu sonra acariz dedi. Basindan savdi zilli. Neyse acelem vardi. Yatmassa ben soracam ona :)

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
Ben numarami guncelledim simdi. Hesap acacam dedim. Kredi sistemi size otomatik hesap acacak dedi. Ben internet subesi hesabi nasil acacam peki dedim. Onu sonra acariz dedi. Basindan savdi zilli. Neyse acelem vardi. Yatmassa ben soracam ona :)
benden sana bır tavsıye arkadasım ; birinin seni yönlendirmesine izin verme.hesabımı açmak istiyorum ve internet subesinide aktif edin lütfen de oda işini yapsın.onun işi müşterinin dediğini yapmak kendi istediğini değil.yanlış yapmışsın bnce ...

onurrcaliskan

Üye
Yeni Üye
33
0
6
Çıkanlara hayırlı olsun. Ben umudu kestim artık. 14 unde başvurdum tıķ yok. Maaş bankam halkbankasina 2 sinde başvurdum ondan bile ses yok. Maaş alıyorum kredi kartım var maaş avansım var hepsini düzgün öderim adamlar vermedi kredi.
14 u başvuru umut kestin. Ben 2 sinde başvurdum hala hergun bakıyorum

emidine

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
83
8
18
Bana dun sms gelmisdi sabah hesabinizda dedi onayladim sabah 9 d sms geldi gittim atm den cekdim hesab kart yoktu tesekkurler devlet baba

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
İnternet bankaciliginda hesaplarima gir hesap ac ac var orda ordan hesap aciyin

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
Aynen krediyi kullan a gir sozlesmeleri vs oku onayla sonra sistem seni yeni hesaba yonlendiriyo

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,329
5,529
113
benden sana bır tavsıye arkadasım ; birinin seni yönlendirmesine izin verme.hesabımı açmak istiyorum ve internet subesinide aktif edin lütfen de oda işini yapsın.onun işi müşterinin dediğini yapmak kendi istediğini değil.yanlış yapmışsın bnce ...
Ya haklisin. Hem acelem vardı hemde sinirlenmeye basladım. Pazartesiye kadar bir gelisme olmssa bir daha giderim

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
Aaa dogru. Tesekkurler. Daha once onu deniyordum numaramı yazmıyordu. Belki simdi olur. Tesekkurler. Deneyecegim
Soyle bi hatada alabilrsin. Hesap acmaya yetkiniz yoktur . İnternet bankaciligina bagli hesabiniz yoktur yazabilir. Onuda subeden yapiyosun internet bankaciligini hesaba bagliyo

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,329
5,529
113
Soyle bi hatada alabilrsin. Hesap acmaya yetkiniz yoktur . İnternet bankaciligina bagli hesabiniz yoktur yazabilir. Onuda subeden yapiyosun internet bankaciligini hesaba bagliyo
Tuh bu kotu haber :) Daha baslamadım denemeye. Simdi acmaya calısacagım.

sergeninho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,030
436
83
1 nisan'da başvurdum.
hala değerlendiriliyor.
anında kredi çıksaydı bitcoin alacaktım . en az 6-7 bin kârım vardı.treni kaçırdık kısmet :(