Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Türkiye 'de Deprem..

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,556
1,309
113
Dostum tartışma değilse millet sosyal medyada birşey görür görmez galayana gelemeye hazır ayıp gercekten

Elin yabancısı sadece gördüğüm icin söylüyorum mertens yardim birşeyler yapıyor ki başka yabancılarda yapıyordur

Ama içimizden muharrem ince gibi dolaşıp yok bu yok su yok durup durup twit atıyor ya boyle zihniyetmi olur
Ya allah inizdan bulun madem tutun isin ucundan neyin derdindesiniz
Yazıklar olsun.
Bunu parti falan alakası yok aynısını diğer tarafta yapıyor oda buda yapıyor bize düşman gerk yok biz kendi kendimize yetiyoruz.

Ölecek hastanın yanina girildiğinde bile iyisin denir moral olunur simdi bunların yaptığı be allah aşkına bazı partilerin yaptığı ne sosyal medyada ya madem yok siz oradasınız siz bir isin ucundan tutun.

Kim ister boyle bir afeti ordakiler olsun bitsin kim ister herkes kosturuyordur 3 gün oldu çoğu uyumamıştır bile

Oraya gidip yok asker yok yok yardim yok diyenlerden art niyet arıyorum bu kadar net.
Twiter yasaklanmış yasaklansin zaten yardim twiterdan mi oluyor önüne gelen buna rt at buna at ya 100 bin kisiyi aşmış oradakiler senin twit dekine mi kaldı yardim.
Afad haluk levent devlet asker polis yabancı ülkeler
Allah aşkına yeter bu kin bu nefret yeter

Emreee

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
858
280
63
Yollarla ilgili hic bi sorun yok tum yollar acik ben yapilan aciklamara bakmadim kendim girip bakdim yol durumlarina kapali yollar var ama kardan dolayi kapali onlar deperemin verdigi zararla ilgili bi sikinti yk.ve hatay antakyaya afad girmedi diyorsun her kanalda canli yayinda hatay var nasil kimse girmedi evet yeteri kadar olmadigi dogru ama girmedi yanlis soylem
Abim tsk da jandarma komando , bire bir bilgileri ondan alıyorum senin baktıgın yerler neresi acaba , nere karı ? yollar yarıldı

Emreee

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
858
280
63
bilgisi olmayan uyduruyor medyaya bakmayın hiçbirşey doğru değil en az 180bin ölü var

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kotucocuk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,693
3,803
113
daha yıkılan binaların yarısına ulasilmamis bile ne kadar vahim bir durum yazık ulan

Emreee

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
858
280
63
Jammer iddaası doğrumu Peki abin biliyordur yani askerse
Bilimadamları 2sene öncesinden kahramanmaraşı işaret etti büyük deprem geliyor dedi kimse önlem almadı insanları göz göre göre öldürdüler
o mütahitlerinve şakşakcıların Allah belasını versin

ŞAH

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,430
5,511
113

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,556
1,309
113
uyduran kim gir bak.kardan kapanan yollar haric yollar ulasima acik
dostum bu adamlar tutuklanmali bunlar kinle nefretle besleniyor artık buna inanıyorum
İster inan ister inanma bu gibi insanlarin yarışı hukemet yapamasin su bu olsun kotu anlamda dua etmiyorsa adam.değilim bunlar da bu kadar nefret var elin yunani birşeyler yapmak için çabalıyor bunlar moral bozmak ve oturduğu yerden atıp tutmakla meşgul
Bunların hesabi sorulmalı.
Twit kapanmış kapansin olumsuz yorum algı vs pesinde kosan herkes yargilansin
Bunlarda yeminle acıma vicdan akil falan Hiç birşey yok
Gerçekten artık sosyal medyaya giresun gelmiyor midemi bulandiriyorlsr

Emreee

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
858
280
63
Intertten kulakdan dolma bilgilerle buraya gelip bide millete salliyorsun
senin hiçbirşey hakkında fikrin yok şu forumdan çık bi gerçek dünyaya bak beynin sulanmış senin , adamlar spikerler insanlardan bile kaçıyor insanların feryadını bile yayınlamıyor sen bana internet sitesi atıp yol diyosun aynen yollar güzel köprülerde güzel

Emreee

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
858
280
63
dostum bu adamlar tutuklanmali bunlar kinle nefretle besleniyor artık buna inanıyorum
İster inan ister inanma bu gibi insanlarin yarışı hukemet yapamasin su bu olsun kotu anlamda dua etmiyorsa adam.değilim bunlar da bu kadar nefret var elin yunani birşeyler yapmak için çabalıyor bunlar moral bozmak ve oturduğu yerden atıp tutmakla meşgul
Bunların hesabi sorulmalı.
Twit kapanmış kapansin olumsuz yorum algı vs pesinde kosan herkes yargilansin
Bunlarda yeminle acıma vicdan akil falan Hiç birşey yok
Gerçekten artık sosyal medyaya giresun gelmiyor midemi bulandiriyorlsr
Ne yardım yaptın atarmısın buraya ? burdan yok nefret ediyorum vs diyip sallamıycaksın kaç bin kişi can verdi farkındamısın ? hala enkaz altındalar sen kin diyosun ne kini ? Bu hukumete bende oy verdim ama elimi ayagımı sikeyim keşke vermeseydim

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,556
1,309
113
Ne yardım yaptın atarmısın buraya ? burdan yok nefret ediyorum vs diyip sallamıycaksın kaç bin kişi can verdi farkındamısın ? hala enkaz altındalar sen kin diyosun ne kini ? Bu hukumete bende oy verdim ama elimi ayagımı sikeyim keşke vermeseydim
boş boş konuşma biz ne diyoruz sen.ne diyorsun
Sana yap yapma diyen yok algı peşinde kosmanin manası yok...
Sabırla beklenir ne yapalım sokağa çıkıp bağıralım mi?
Benimde canım açıyor elinden gelen varsa yap yoksa bela olunmaz moral.bozulmaz

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,174
44,449
113
senin hiçbirşey hakkında fikrin yok şu forumdan çık bi gerçek dünyaya bak beynin sulanmış senin , adamlar spikerler insanlardan bile kaçıyor insanların feryadını bile yayınlamıyor sen bana internet sitesi atıp yol diyosun aynen yollar güzel köprülerde güzel
@Shellac bak adam bos bos konusuyor sonra diyorsunki tartismayin simdi buna insan muamelesi nasil yapayim?