Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Türkiye 'de Deprem..

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,174
44,446
113
Benim insanlığımı sorgulayana bak forumdan çıkmıyor gerçek dünyayla bağlantısı kesilmiş bi insan müsvettesi , anlıyorum seni
Yollar kapali diye geldin dimi sen 😁😁😁 yollar kapali 😁😁 isiniz guvunuz ortaligi karistirmak baska bi ise yaradigin yok sadece kargasadan besleniyorsunuz.yollar kapali

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,623
1,733
113
Göçmendir muhtemelen bunlar yoksa bizim halkımızın en şerefsizi bile yapmaz bunu adım gibi eminim
Yok yok bizim milletimizde Azyok merak etme bunlar suriyeli evet ama bizim milletimizdende yağmalayanlar var onu geçtim.
Battaniyeye zam ekmeğe zam diğer gıdalara zam bebek bezine bile zam yapanlarda bunlar gibi duygusuz

Moderatör tarafında düzenlendi:

TayfunWhite

Since 1963🐊🟢⚪
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
30,625
9,650
113
Dostlar bana engelli maaşı yatıyor her ay bugün yatmış olması lazim.Annem pttye gidip ordan alıyor maaşı deprem bölgesi için maddi yardım yapmak için PTT çalışanlarına sorabilir mi çalışanlar yardımcı olabilir mi PTTden AFAD a yardım edilir mi ?

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
Vicdansız vatan haini bunları o deliğe sokacaksın bırakacaksın..
İlaç denemeleri icin onca fare v.s kullanıyorlar onlar yerine keşke bunları kullansalar şerefsizler taşı sıksa suyunu çıkartır yaptıkları şeylere bak

Moderatör tarafında düzenlendi:

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,623
1,733
113
Dostlar bana engelli maaşı yatıyor her ay bugün yatmış olması lazim.Annem pttye gidip ordan alıyor maaşı deprem bölgesi için maddi yardım yapmak için PTT çalışanlarına sorabilir mi çalışanlar yardımcı olabilir mi PTTden AFAD a yardım edilir mi ?
Kanka bırak AFAD'ı yardımı en iyi ulaştıran şu an AHBAP her şeyle ilgileniyor Haluk levent Allah razı olsun adamdan.

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
Allah senden razı olsun kardeşim başka banka hesabın varsa oraya annen yatırsın Mobil bankacılıktan bağışla kesene bin bereket olsun

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Suriyeli diyorlar yorumlarda
Öyledir zaten adamların kendi ülkesinde deprem oldu umurlarında değil sokaklarda görüyorum bunların insan olmadığını ilk baştan beri söylüyorum zaten gittikleri heryere bela veba gibi yarısı o.. yapıyor yarısı dolandırıcı uyuşturucu satıcısı çok az bir kısmı da dükkan işletiyor hepsi bir garip zaten din kardeşi diyorlar adamların bizle alakası yok ne kültür uyuşuyor ne yaşam şekli ne davranış değişik değişik insanlar camiye gidin 1 kişi yoktur bu lardan din kardeşiyiz ya birilerinin dediğine göre ben bir tane görmedim düzgün adam gibi adam veya kadın gibi kadın göçmen bir tane mülteci varmı bakın arama ekiplerinde ordanda kaçmışlardır

TayfunWhite

Since 1963🐊🟢⚪
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
30,625
9,650
113
Kanka bırak AFAD'ı yardımı en iyi ulaştıran şu an AHBAP her şeyle ilgileniyor Haluk levent Allah razı olsun adamdan.
Allah senden razı olsun kardeşim başka banka hesabın varsa oraya annen yatırsın Mobil bankacılıktan bağışla kesene bin bereket olsun
Dostlar annem biraz yaşı gereği anlamıyor banka vs işlerinden elimizde ki para PTTde oradan yapabiliriz bağışı benim durumum belli zaten evden çıkamıyorum.PTT tek seçeneğim şuan inşallah yerine ulaşır teşekkür ederim.Allah yardımcımız olsun,beterinden korusun inşallah.