Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Türkiye 'de Deprem..

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
Öyledir zaten adamların kendi ülkesinde deprem oldu umurlarında değil sokaklarda görüyorum bunların insan olmadığını ilk baştan beri söylüyorum zaten gittikleri heryere bela veba gibi yarısı o.. yapıyor yarısı dolandırıcı uyuşturucu satıcısı çok az bir kısmı da dükkan işletiyor hepsi bir garip zaten din kardeşi diyorlar adamların bizle alakası yok ne kültür uyuşuyor ne yaşam şekli ne davranış değişik değişik insanlar camiye gidin 1 kişi yoktur bu lardan din kardeşiyiz ya birilerinin dediğine göre ben bir tane görmedim düzgün adam gibi adam veya kadın gibi kadın göçmen bir tane mülteci varmı bakın arama ekiplerinde ordanda kaçmışlardır
Ya dost adam olsa eşini kızını gönderir savaşır adamlar buraya geliyorlar adamlara soruyorlar Türkiye'de savaş olsa ne yaparsınız başka ülkeye kacariz diyorlar bunlar devlete büyük külfet bir de din kardesiyiz diyorlar bunların inandıkları din İslam felan değil dediğin gibi camilerde bir tane Suriyeli yok nerde ibnelik pustluk var bunlsr orda

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
Dostlar annem biraz yaşı gereği anlamıyor banka vs işlerinden elimizde ki para PTTde oradan yapabiliriz bağışı benim durumum belli zaten evden çıkamıyorum.PTT tek seçeneğim şuan inşallah yerine ulaşır teşekkür ederim.Allah yardımcımız olsun,beterinden korusun inşallah.
Ptt den direk gönderim yaparlar diye düşünüyorum özellikle yardım için elinden geleni yapar gişe görevlisi

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Ya dost adam olsa eşini kızını gönderir savaşır adamlar buraya geliyorlar adamlara soruyorlar Türkiye'de savaş olsa ne yaparsınız başka ülkeye kacariz diyorlar bunlar devlete büyük külfet bir de din kardesiyiz diyorlar bunların inandıkları din İslam felan değil dediğin gibi camilerde bir tane Suriyeli yok nerde ibnelik pustluk var bunlsr orda
Ben bayram namazında bile görmedim yemin ederim sana bak mahalle bunlarla dolu birde selam vermezler eve ne zaman girip çıktığını göremezsin Türkçe bilmezler öğrenneyede çalışmazlar suç bizde aslında ulan verme kiraya bunlara evini binlira aşağı ver düzgün kendi halkından birine ver kiraya bunların durduğu malleler var çöplük gibi iki mahalle var oralardan geçmiyorum yerlerde cam kırıkları yemek artıklarını döküyorlar çöpleri sağa sola atıyorlar nd bileyim fotoğraf atarım bir ara görürsünüz hak verirsiniz

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
Ben bayram namazında bile görmedim yemin ederim sana bak mahalle bunlarla dolu birde selam vermezler eve ne zaman girip çıktığını göremezsin Türkçe bilmezler öğrenneyede çalışmazlar suç bizde aslında ulan verme kiraya bunlara evini binlira aşağı ver düzgün kendi halkından birine ver kiraya bunların durduğu malleler var çöplük gibi iki mahalle var oralardan geçmiyorum yerlerde cam kırıkları yemek artıklarını döküyorlar çöpleri sağa sola atıyorlar nd bileyim fotoğraf atarım bir ara görürsünüz hak verirsiniz
Dostum bunların yüzde 90 nı barbar insanlıktan anlamazlar bunlara birde biraz cebimize daha fazla kira getirsin diye Türkler kiraya veriyorlar Allah şahidim 10 evim olsa boş kalacağını bilsem bunlara vermem ablam hemşire İzmir'de doğum ameliyathane de çalışıyor 10 hastanın 8 i suriyeli tavşan gibi dogruyorlar gram para bermeden Allah sonumuzu hayır etsin sırf bunlar yüzünden ümit ozdaga oyumu vereceğim

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,985
22,574
113
Hatayda nufus cok ve binalar hem buyuk hem cok fazla her yikilan binadan ortalama 40.50 vefat cikio.binlerce yikilan bina var rahat 150 bin ve fazlasi var iyimser bskamiorum artik.10 il bu 13 milyon insan ve herkes uykusunda yakalandi yani tum millet evindeydi hep eksik soleniyo gercek rakamlar solemezler marmaradaki gibi alistik arrik

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,985
22,574
113
Hatayda 3300 olu
Toplsm.9 bin

lumberjack

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Hatayda nufus cok ve binalar hem buyuk hem cok fazla her yikilan binadan ortalama 40.50 vefat cikio.binlerce yikilan bina var rahat 150 bin ve fazlasi var iyimser bskamiorum artik.10 il bu 13 milyon insan ve herkes uykusunda yakalandi yani tum millet evindeydi hep eksik soleniyo gercek rakamlar solemezler marmaradaki gibi alistik arrik
Sence rakam söylemeye gerek varmı görünen manzaradan anlaşılıyor herşey futbolcu voleybolcu vs herkes enkaz altında kaldı çoğu vefat etti hala yeni ulaşılan binalar var kaç gün oldu

lumberjack

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Kuzey kore hariç nerdeyse tüm dünyadan profesyonel ekipler ile yardım gelmiş olayın boyutunu siz düşünün

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,258
4,095
113
Beyler neyi tartışıyorsunuz memleket bittik millet perişan yol dağ bilmem ne faydalı paylaşım yapmak yerine neyse

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,623
1,733
113
Sence rakam söylemeye gerek varmı görünen manzaradan anlaşılıyor herşey futbolcu voleybolcu vs herkes enkaz altında kaldı çoğu vefat etti hala yeni ulaşılan binalar var kaç gün oldu
Yaw zaten aklı mantığı olan insan hesap eder zaten ben de isterim ki 9bin olan ölü sayısı 9001 bile olmasın ama maalesef ki 3 gün geçti hala Hatay'da %30da bile değiller millet açlıktan donarak ölme ihtimali yüksek rakamlar şu an 9bin ama 150bin'e çıkabilir.

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,985
22,574
113
Hatayda Bi rezidansta 800 kişi varmış dayı sen düşün gerisini ayrıca bu iş deprem olayından başka şeylere yöneldi sadece depremle değil birçok kansızlada uğraşılıyor şuan yağmacılık istismar sinyal kesme daha neler neler
Asker orda vursun bu kadar basit direk sorguduz sualsiz vur

Moderatör tarafında düzenlendi:

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,258
4,095
113
Hatayda Bi rezidansta 800 kişi varmış dayı sen düşün gerisini ayrıca bu iş deprem olayından başka şeylere yöneldi sadece depremle değil birçok kansızlada uğraşılıyor şuan yağmacılık istismar sinyal kesme daha neler neler
Birde bu var haklısın bunları ayırıp toplu aşacaksın içimizdeki suriyeli türkler vatan hainleri hepsinin

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,258
4,095
113
Adminler bu için ban atmasiniz herhalde

Abuzerkömürcü

Tamam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
57,773
25,532
113
Asker orda vursun bu kadar basit direk sorguduz sualsiz vur
Mahkumlar için vur emri gelmiş şuanlık Bi gelişme yok abim Sözleşmeli antepte eski devresiyle konuşmuş olay doğru bunca şeyin arasında uçkuruna sahip çıkamayan kansızlar var işte bide

• Üzüldüm
Tepkiler: BJK

lumberjack

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Şimdi size soruyorum benim haberim olmadı ama yetkili o.... bunu neden zamanında dinleyip önlem almadınız bu bilim adamı kaç kere uyarmış kimse umursamamış bu yetkili kişiler uyuyabiliyormu acaba çok merak ediyorum nasıl bir vicdan var nasıl bilgiye sahipler bir bildiklerimi var sandılar korktularmı nee..