Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Türkiye 'de Deprem..

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,258
4,095
113
Vur emri o kadar kolay verilen bir emir değil hepsi cezasını alacaktır yakalananların yanına kalmaz inşallah.Hudutta askerlik yaptım elinde silah olan geçiş yapan mülteciler vardı onlar ateş etmediği sürece bize vur emri verilmezdi yakalanmaları emredilirdi.Kötülük yapan cezasını alacaktır ama cezası ölüm değildir.
Dostum burda ayırmak lazım bazı insanlar hakkediyor sende yapsan bende yapsam kusura bakma ölüm haktır ama bunlar için ise dahada haktir

Abuzerkömürcü

Tamam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
57,772
25,532
113
Vur emri o kadar kolay verilen bir emir değil hepsi cezasını alacaktır yakalananların yanına kalmaz inşallah.Hudutta askerlik yaptım elinde silah olan geçiş yapan mülteciler vardı onlar ateş etmediği sürece bize vur emri verilmezdi yakalanmaları emredilirdi.Kötülük yapan cezasını alacaktır ama cezası ölüm değildir.
Bende urfada birecikte askerlik yaptım bizede öğrettiler bunu ama Huduttan geçen ve kaçakçılık yapanla bu bir değil ohal var bölgede vur emrine bile gerek yok aslında

Zeus44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
846
281
63
Beyler deprem de mağdur olan aile başına karşılıksız 10000tl verilecek denilmiş arkadaş söyledi bilgisi olan varmı Beyler

Emsalsiz1903

6 şubat 04:17 Hatay
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
9,473
4,386
113
S.a dostlar Hatay Hassa Demrek mahallesi deliçay mezrasında ikmaetkah ediyoruz 2 katlı evimiz zemine indi şükür iyiyiz rabbim daha beterinden korusun babam annem mucize şekilde 6 saatte kendi imkanlarımızla kurtardık şükür tas üstünde tas kalmadı köyümüzde sözün bittiği yerdeyiz dualarınızı esirgemeyin eski nick Asi07 :(

Ekli dosyalar

TayfunWhite

Since 1963🐊🟢⚪
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
30,625
9,650
113
S.a dostlar Hatay Hassa Demrek mahallesi deliçay mezrasında ikmaetkah ediyoruz 2 katlı evimiz zemine indi şükür iyiyiz rabbim daha beterinden korusun babam annem mucize şekilde 6 saatte kendi imkanlarımızla kurtardık şükür tas üstünde tas kalmadı köyümüzde sözün bittiği yerdeyiz dualarınızı esirgemeyin
Dualarımız sizinle kardeşim Allah yardımcımız olsun beterinden korusun,iyi haberlerle karşılaştırsın.Yüreğimiz sizinle herşey iyi olacak inşallah.

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
S.a dostlar Hatay Hassa Demrek mahallesi deliçay mezrasında ikmaetkah ediyoruz 2 katlı evimiz zemine indi şükür iyiyiz rabbim daha beterinden korusun babam annem mucize şekilde 6 saatte kendi imkanlarımızla kurtardık şükür tas üstünde tas kalmadı köyümüzde sözün bittiği yerdeyiz dualarınızı esirgemeyin eski nick Asi07 :(
Çok geçmiş olsun dostum Allah bir daha yaşatmasın annenin babanın ellerinden öperim

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
Kiracılar alabilecek mi başvuru e devletten mi yapılacak
Dostum daha olaylar taze onun için 15-20 gün enkazlar felan kalkması felan lazım ondan sonra başvuru süreci olur hatta Hatay'daki enkazlar kaldırmak 1 yil sürer diyorlar