Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Türkiye 'de Deprem..

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Şuna bakın hala akıllanmıyor mütahitler bunların tespit edilmesi lazım

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
100 bin küsur kişi sahada çalışıyormus gönüller v.s hariç

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
Şuna bakın hala akıllanmıyor mütahitler bunların tespit edilmesi lazım
Kim ne derse desin bu ülkeye idam şart oğlu şart

Abuzerkömürcü

Tamam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
57,772
25,532
113
Dpstum baska ulkelerden orayada yardım gelıyo acıklama ondan dolayı
Abi önce kendi yardımlarını bian önce ulaştırsın o zaman valla kim ne derse desin bana ama onlar burda yağma yaparken benim insanım burda canıyla uğraşırken ben kimseyi düşünemem şahsen

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
Hatay'da akrabası tanıdığı enkaz altında olan varmı

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,332
5,533
113
Youtube de gezerken caresizligin videosunu izledim. 2 tane teyze ellerinde kazmayla betonu kirmaya ugrasiyor. 1 yil o kazmayi vursalar 1 kisiyi bile cikaramazlar. Etraftakiler vazgecmis ama onlar vazgeçmiyor. Eminim su 3 gunde akan gozyaslarini biriktirsek bir Sakarya nehri daha meydana getirirdik.

Screenshot_2023-02-08-21-47-24-571_com.google.android.youtube.jpg

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,174
44,445
113
Hatayda hala hic dokunulmamis enkazlar var cok kotu bi durum deilmi?bikac saat sonra 4. Gune giricez hala dokunulmamis yer olmasi cok kotu bu olayi kiniyorum hataya zaten cok gec girilmisti her gecen saat enkazda kalanin yasam sansi dusuyor zaten

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,597
5,132
113
Hatayda hala hic dokunulmamis enkazlar var cok kotu bi durum deilmi?bikac saat sonra 4. Gune giricez hala dokunulmamis yer olmasi cok kotu bu olayi kiniyorum hataya zaten cok gec girilmisti her gecen saat enkazda kalanin yasam sansi dusuyor zaten
Hocam binlerce enkaz var. 100 bin kisi sahada deniliyor, ve bu 3 gunluk surecte gerceklesti. Kucuk bir matematikle bu isin o kadar az kisi olmayacagini biliyoruz. Bundan sonrası tamamiyle mucize. Vallahi cok uzuldum kahroldum ekonomiyle mucadele eden halk daha kotu bir dogal afetle perisan oldu. Ceset torbalarinin ihtiyac oldugu bi donemdeyiz... kahrediyor insani