Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Vbet Slot Bilet Etkinliği - Sohbet Başlığı

JackWilshere10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,677
2,309
113
Ben hiç bir sekilde min 100 bileti olmayan birine nedense cıkacağını düşünmüyorum kazanan 24 kisinin min 100 biletli olcağını tahmin ediyorum nedense
Yo ekonun betgit bilet çekilişinde adamların 20 30bin bileti oluyor onlara çıkmadı 9 bileti olana 750bin tl çıktı mesela şans işi

JackWilshere10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,677
2,309
113
Selamlar,

Çekiliş listesi birazdan paylaşılacak gün içinde de çekiliş gerçekleştirilecektir, kazananların ödülleri de 2 gün içerisinde tanımlanmış olur. Bilginize.
Türkiye maçı skor bilenlere eklemeler niye hala olmadı 8 kişi bilmiş 3 dakikalık iş kamu dairesi onaylı freebet mi eklenecek acaba

Labtek01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
450
134
43
Selamlar,

Çekiliş listesi birazdan paylaşılacak gün içinde de çekiliş gerçekleştirilecektir, kazananların ödülleri de 2 gün içerisinde tanımlanmış olur. Bilginize.
İki gün çok değil mi kanka hemen yatırın hemen basak işte ekonomi yürüsün 😃

Enişte

🚫Hesabı kullanmıyorum
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,019
73,935
113
Selamlar,

Çekilişi Telegram çekilişleriniz gibi sadece liste şeklinde mi paylaşacaksınız

Vbet Türkiye

Büro Destek
Büro Destek
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
973
1,357
93
Türkiye maçı skor bilenlere eklemeler niye hala olmadı 8 kişi bilmiş 3 dakikalık iş kamu dairesi onaylı freebet mi eklenecek acaba
Prosedür bu şekilde, her etkinliğin kurallar ve şartlarında tanımlanma süreleri belirtiliyor. Memnun olmadıklarınıza katılmayabilirsiniz.